goditje tip shtënë prish makine - China Qingdao Antai Heavy Industry
 • sns01
 • sns02
 • sns03
 • sns04
 • sns05

lloj fiksohem shtënë prish makine

Përshkrim i shkurtër:

Qingdao Antai  hook (flutur hallkë) Lloji shtënë prish makinë është përdorur kryesisht për  makina të vogla, të tilla si, alumini hedhjes vdesin, aktrime magnez, prodhime të vogla çeliku, rims / rrota, ingranazhet dhe trajtimet teknologjike.  Medium/Large machines, such as, forges, foundries, steel structures, gears, heat treatments, electric transformers etc.


 • Furnizimi Aftësia: 300 grupe në vit
 • Min.urdhër Sasia: 1set
 • Delivery Port: Qingdao port, China
 • Kohë për dorëzim: Brenda ditëve 30working
 • Vendi i origjinës: Shandong, China (Mainland)
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Machine Hook Lloji Shot prish

  Qingdao Antai  hook (flutur hallkë) Lloji shtënë prish makinë është përdorur kryesisht për makina më të vogla: Aluminum vdesin-hedh, aktrime magnez, trillimet vogla çeliku, rims / rrota, ingranazhet dhe trajtimet teknologjike. Mesme / makina të mëdha: Shpif, Foundries, strukturave të çelikut, ingranazhet, trajtime ngrohjes, transformatorët elektrike etj

  Qingdao Antai  hook (flutur hallkë) shkruani shtënë makinë prish  janë të dizajnuara për të pastruar pjesë të varur nga një transportues lart dhe përdoren për aktrime ose pjesë të mëdha që nuk mund të ranë. Ne ofrojmë dizajne të ndryshme duke përfshirë edhe të fluksit-përmes, Y-udhë, dizajne të vazhdueshme ose në-linjë shpërthimit. Disa avantazhe për planet tona përfshijnë: Dhoma e ulët kokë e nevojshme, investimi i ulët fillestar, mbulimi i plotë blast pa pjesë të dëmshme.

  Qingdao Antai  hook (flutur hallkë) shkruani shtënë makinë prish  janë instalimet me fleksibilitet operacional, të përshtatshme për shumë lloje të punës. Gama e makinave është shumë i gjerë, kështu që është e lehtë për të identifikuar makinë më të përshtatshme për çdo nevojë. Parimi funksionon është një nga varur të punë-copë (në formë individuale ose kolektive). Fiksohem shkon dhe rrotullohet brenda makinës ekspozuar të gjithë sipërfaqen e pjesëve të punës e të veprimit gërryes nga rrotat, të pozicionuar në anën e dhomës shpërthimit.

  Përveç madhësisë së dhomës shpërthimit shtënë, funksioni i këtyre makinave është ngarkimin e grepa.

   

  Parametri teknike  :

  model

  Madhësia e copë punë pastrohen

  Kapaciteti Load

  Kapaciteti Wheel hedhin

  Kapaciteti ventilim

  fuqia motorike

  dimensionet Lëndës

   

  mm

  kg

  Kg / min

  M 3/ h

  kw

  mm

  QAT376

  Ø600 * 1100

  500

  2 * 120

  5000

  19

  4429 * 2850 * 3443

  QAT378

  Ø800 * 1500

  1000

  2 * 200

  8000

  32.5

  4325 * 2660 * 5009

  QAT3710

  Ø900 * 1600

  1000

  2 * 250

  9000

  36,55

  5047 * 3850 * 5156

  QDAT3710

  Ø900 * 1600

  1000

  2 * 250

  9000

  39,65

  5844 * 2742 * 5716

  QAT3720

  Ø1400 * 2300

  2000

  3 * 250

  15000

  61,27

  6110 * 3599 * 7842

  QAT3730

  Ø1600 * 2300

  3000

  3 * 250

  15000

  64.4

  7085 * 4650 * 8652

  QAT3750

  Ø1800 * 2500

  5000

  4 * 250

  18000

  78.4

  7062 * 5460 * 8652

  QAT3780

  Ø2000 * 3000

  8000

  4 * 250

  20000

  81.5

  8050 * 6400 * 8526

   

  3D vizatim i tipit Hook shtënë prish makine

  type Hook shtënë prish makine 3D vizatim (7)

   

  Prish detaje kabinetit

  Prish dhomës zonë të nxehtë përdor 10mm trashësi hot mbështjellë pjatë çeliku  Mn13 klasën ,tjetër zone mbrojtëse përdorimit astar 8mm trashësi pjatë klasën 65Mn çeliku. Arrat hedhjes fiksuar astar.

  Hook lloj detaje makine Shot prish (12)Hook lloj detaje makine Shot prish (11)

   

  Pjesë këmbimi të shtënë prish makinës

  Ne kemi të gjatë pajisje bashkëpunimit fabrikë, çmim të lirë, kohë të shpejtë dorëzimit, me cilësi të mirë.

  shtënë prish makine pjesë këmbimi (9)shtënë prish makine pjesë këmbimi (8)

   

  Efikasiteti pastrimin e tipit fiksohem shtënë prish makine

  Hook prish efikasitetit makine pastrimi (5)

   

  Çdo pjesë metalike mund të pastrimit sipas llojit goditje shtënë prish makine

  Të tilla si, pjesë falsifikim, që hedh pjesë, Bogie, rims, rrota etj

  Hook prish pjesët e makinës pastrimit (27)Hook prish pjesët e makinës pastrimit (26)Hook prish pjesët e makinës pastrimit (25)Hook prish pjesët e makinës pastrimit (24)

   

  Dorëzimi i tipit fiksohem shtënë prish makine

  type goditje goditja e dorëzimit prish makine (5)

   

  Projektet tona fabrikë të tipit fiksohem shtënë prish makine

  Ne kemi eksportuar tonë makinë Shot prish më shumë se 30 vende, të tilla si, Rusia, Indonezia, Australi, Indi etj

  Nëse ju vizitoni fabrikën tonë, ju mund të kontrolloni makinën në fabrikën tonë dhe konsumatorët në afërsi fabrikën tonë.

  Projektet makinë hallkë prish (8)Projektet makinë hallkë prish (7)

   

  Nëse makina nuk është i përshtatshëm për detalit tuaj, ju lutemi na tregoni informacionin e mëposhtëm:    

  1) Çfarë lloj detalit do të pastër?   

  2) Madhësia e veglave (gjatësia, gjerësia dhe lartësia e detalit maksimale, gjatësia, gjerësia dhe lartësia e detalit minimale?)    

  3) Sa pesha e detalit maksimale dhe minimale?  

  4) Ju lutem na tregoni kërkesat e efiçencës tuaj pastrim?    

  Sipas Detaje tuaj, makinat më të përshtatshme do të jenë të dizajnuara për të veglave tuaja. 


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !