• sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05

Rreth nesh

rqwrq

Qingdao Antai rënda Industrisë Makinerisë është themeluar në vitin 2003, u ndryshua zyrtarisht në emrin e saj aktuale në vitin 2011. E vendosur në bregdetin e bukur perëndimor të Qingdao, ajo është vetëm 30 km në Qingdao portin detar, i përshtatshëm për transportin e eksportit. Zona jonë punëtori mbulon më shumë se 15.000 metra katror, ​​është një kompani hulumtim, projektimin, prodhimin, instalimin dhe fabrika konsultuese për të përfunduar sipërfaqe, mbrojtjen e mjedisit dhe zgjidhje fonderi.

IMG_6895

Kompania ka përvojë të gjerë dhe të sjell punëtorët teknike dhe profesionale së bashku, kryesisht prodhon Shot prish makinë, rërë pajisjet rikuperim, pajisje derdhur, dhe koleksionist pluhur. Qingdao Antai është i fortë në sigurimin e projektimit jo-standarde dhe prodhimin sipas nevojave specifike të konsumatorëve.

Qingdao Antai shtënë prish teknologji do të ju amaze me hartimin e saj inteligjent, detaje të reja dhe të komponentëve të veçantë të qëndrueshme. Ne ju ofrojmë një zgjidhje të përgjithshme, siç e kemi vet tonë të zhvillimit, inxhinieri, prodhimin dhe pas shitjes shërbimi.

Të gjitha sistemet janë të inspektohen dhe testohen para dorëzimit në seminaret tona për të siguruar instalimin e shpejtë në vend dhe të japë një produkt të besueshëm në kohë çdo time.Here në Qingdao Antai, pas shitjes mbështetje është gjithashtu një prioritet i lartë në mënyrë që të siguruar që ju të merrni të gjithë ndihmojë ju duhet me shpërblimi juaj sapo dorëzuar dhe testuar system.Our më i madh është kënaqësia e klientëve tanë me rezultatet e arritura deri tani.

Kompania ka kaluar ISO9 0 0 1: 2 0 0 8, ISO 1 4 0 0 1: 2 0 04, certifikatë CE. menaxhimin e jonë kompani në mënyrë rigoroze sipas standardeve ndërkombëtare ISO9 0 0 0 cilësia e zbatimit të sistemit të operimit.

Ne kemi krijuar partneritet afatgjatë me furnizuesit markë ndërkombëtare, të tilla si motor ABB; Qep kuti e shpejtësisë, komponentet Mitsubishi / Omron / SIEMENS elektrike, SMC cilindër, SKF & NSK duke mbajtur, dhe valvulat ASCO impuls. Me produkte të cilësisë, çmimeve konkurruese dhe të shërbimit të vëmendshëm, produktet tona janë shitur gjerësisht në tregun e brendshëm dhe të eksportuara në Amercia, Gjermania, Rusia, Australia, India, Greqia, Sri Lanka, Vietnam, Pakistan, Uruguaj, Ekuador, Kolumbi, Izraeli, Ukraina, Bangladesh, Uzbekistan, Filipinet, Hungaria, Maqedonia dhe Indonezia etj

Ne gjithmonë t'i përmbahen "ndershmëria është shitur mirë, shërbim të personalizuar është produkt final. Kënaqësinë e klientit është shtysë e madhe për zhvillimin e ndërmarrjeve. "Qëllimi për të krijuar një të përsosur të sistemit të menaxhimit të cilësisë dhe të informacionit të rrjetit reagime sistem për paraqitjen veçmas për çdo klient, për të siguruar konsumatorët me kujdesin maksimal dhe i zhytur në mendime, të efektshme dhe fleksibël shërbim të plotë.

ne shikojmë përpara për të punuar me ju dhe bashkëpunim të sinqertë e kompanisë suaj!

adf1


WhatsApp Online Chat !