• sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05

Rreth nesh

  • adf1qq
  • IMG_689dda5
  • adfaaa

Punuar që nga viti 1998

Qingdao Antai rënda Industrisë Makinerisë është themeluar në vitin 2003, u ndryshua zyrtarisht në emrin e saj aktuale në vitin 2011. E vendosur në bregdetin e bukur perëndimor të Qingdao, ajo është vetëm 30 km në Qingdao portin detar, i përshtatshëm për transportin e eksportit. Zona jonë punëtori mbulon më shumë se 15.000 metra katror, ​​është një kompani hulumtim, projektimin, prodhimin, instalimin dhe fabrika konsultuese për të përfunduar sipërfaqe, mbrojtjen e mjedisit dhe zgjidhje fonderi.

Lajme

QWD wire mesh bel...

QWD wire mesh belt type shot blasting machine s...

Sand blasting boo...

Sand blasting booth and Spray painting booth de...

Continuous overhe...

Continuous overhead rail shot blasting machine ...

Spinner hanger ho...

Spinner hanger hook shot blasting machine appli...

Shot blasting alu...

Shot blasting aluminium parts in industry Qingd...

Spray Painting Ti...

Spray Painting Tips for a Great-Looking Paint J...

Our company ATHI ...

Our company ATHI participates the 2nd Qingdao I...

Qingdao Antai par...

Qingdao Antai participated in the 18th China In...

Vacuum Casting mo...

Vacuum Casting molding line advantages and more...

How Does the Vacu...

How Does the Vacuum Molding Process Work and it...

Truck bus body sh...

Truck bus body shot blasting and painting syst...

Foundry Molding g...

Foundry Molding green resin sand mixer Sand mi...

What is Core shoo...

What is Core shooting machine? Core shooting ma...

Powder coating ad...

Powder coating advantages 1- Powder coatings ca...

What types of ite...

What types of items can be powder coated? Powd...

Ne jemi të besuar

Partnerët tanë të rregullt

SKF
werq
adfa
eqwe
fadf
WhatsApp Online Chat !