прашина колектор - Кина Кингдао Antai тешката индустрија
 • sns01
 • sns02
 • sns03
 • sns04
 • sns05

собирач на прашина

Краток опис:


 • Набавка Способност: 300 комплети годишно
 • Мин.нарачката Количина: 1set
 • Испорака пристаниште: Кингдао пристаниште, Кина
 • Време на испорака: Во рок од 30working дена
 • Место на потекло: Шандонг, Кина (континентална)
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ


 • Претходно:
 • Следно:

 • ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ

   WhatsApp Online Chat !