• sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05

Контактирајте не

Кингдао Antai тешката индустрија Машини копродукции, ООД

адреса

Бр 867, век на патот, Окружниот Huangdao, Кингдао, Шандонг, Кина. (266.400)

Е-пошта

телефон

Тел / Факс: 86-532-88138566 Моб: 86-15275269059

Wechat/WhatsApp: 86-15275269059

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !