• sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05

за нас

rqwrq

Кингдао Antai Тешки машини за индустрија е основана во 2003 година, и официјално е изменета на сегашното име во 2011 година Се наоѓа во прекрасна западниот брег на Кингдао, тоа е само 30 километри до Кингдао пристаниште, погодно за извоз транспорт. Нашите работилница област опфаќа повеќе од 15.000 квадратни метри, тоа е компанија за истражување, проектирање, производство, инсталација и консултации фабрика за завршна обработка на површината, заштита на животната средина и леење решение.

IMG_6895

 

Antai Group and China University of Petroleum jointly established the Qingdao Antai Haibo Technology R&D Center Co., Ltd.,  which focuses on the research and development of new practical equipment for shot blasting.

 

The technical department also has many senior engineers and professional 3D designers with more than ten years of design experience.

 

The chief engineer of the Technology R & D Center has 30 years of design experience and was hired as the chairman of the China Foundry Machinery Standards Committee to participate in the formulation of national standards for surface cleaning equipment in China.

Компанијата има долгогодишно искуство и ги носи на технички и стручни работници заедно, главно произведува шут детонација машина, песок мелиорација опрема, лиење опрема и прашина колектор. Кингдао Antai е силна во обезбедување на не-стандард дизајн и производство според купувачи специфични потреби.

Кингдао Antai шут детонација технологија ќе ви amaze со интелигентен дизајн, иновативни детали, а особено трајни компоненти. Ние ви нудиме сеопфатно решение, како што ние си имаме свој развој, инженеринг, производство и по продажбата на услуги.

Сите системи се проверени и тестирани пред породувањето во нашите работилници за да се обезбеди брза инсталација на лице место и избави сигурен производ на време секој time.Here во Кингдао Antai, по-продажна поддршка, исто така, врвен приоритет, ние се осигура дека ќе ги добиете сите ќе ви помогне треба со својата ново испорачани и тестирани system.Our најголема награда е задоволството на нашите клиенти со досега постигнатите резултати.

Компанијата има положено ISO9 0 0 1: 2 0 0 8, ISO 1 4 0 0 1: 2 0 04, CE сертификат. Нашата компанија за управување со строго во согласност со меѓународните стандарди ISO9 0 0 0 квалитетот активност на извршување систем.

Имаме воспоставено долгорочна соработка со меѓународни добавувачи бренд, како што АББ мотор; SEW опрема кутија, Mitsubishi / OMRON / SIEMENS електрични компоненти, SMC цилиндар, СКФ и NSK лого, и Asco пулсот вентили. Со квалитетни производи, конкурентна цена и внимателен услуга, нашите производи се продаваат на домашниот пазар и извоз на Amercia, Германија, Русија, Австралија, Индија, Грција, Шри Ланка, Виетнам, Пакистан, Уругвај, Еквадор, Колумбија, Израел, Украина, Бангладеш, Узбекистан, Филипини, Унгарија, Македонија и Индонезија итн

Ние секогаш се придржуваат до "чесноста е најдобра продажба, персонализирана услуга е крајниот производ. Задоволството на клиентите е најголемиот поттик за развој на претпријатија. "Целта е да се воспостави совршен систем на повратни информации систем за управување со квалитет и информации мрежа за поднесување одделно за секој клиент, да обезбеди на клиентите со максимална грижа и внимателен, ефикасна и флексибилна целосна услуга.

ние со нетрпение очекуваме да работиме со вас и искрена соработка на вашата компанија!

adf1


WhatsApp Online Chat !