• sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05

за нас

  • adf1qq
  • IMG_689dda5
  • adfaaa

РАБОТНИ од 1998 година

Кингдао Antai Тешки машини за индустрија е основана во 2003 година, и официјално е изменета на сегашното име во 2011 година Се наоѓа во прекрасна западниот брег на Кингдао, тоа е само 30 километри до Кингдао пристаниште, погодно за извоз транспорт. Нашите работилница област опфаќа повеќе од 15.000 квадратни метри, тоа е компанија за истражување, проектирање, производство, инсталација и консултации фабрика за завршна обработка на површината, заштита на животната средина и леење решение.

Вести

QWD wire mesh bel...

QWD wire mesh belt type shot blasting machine s...

Sand blasting boo...

Sand blasting booth and Spray painting booth de...

Continuous overhe...

Continuous overhead rail shot blasting machine ...

Spinner hanger ho...

Spinner hanger hook shot blasting machine appli...

Shot blasting alu...

Shot blasting aluminium parts in industry Qingd...

Spray Painting Ti...

Spray Painting Tips for a Great-Looking Paint J...

Our company ATHI ...

Our company ATHI participates the 2nd Qingdao I...

Qingdao Antai par...

Qingdao Antai participated in the 18th China In...

Vacuum Casting mo...

Vacuum Casting molding line advantages and more...

How Does the Vacu...

How Does the Vacuum Molding Process Work and it...

Truck bus body sh...

Truck bus body shot blasting and painting syst...

Foundry Molding g...

Foundry Molding green resin sand mixer Sand mi...

What is Core shoo...

What is Core shooting machine? Core shooting ma...

Powder coating ad...

Powder coating advantages 1- Powder coatings ca...

What types of ite...

What types of items can be powder coated? Powd...

Ние сме доверлив

Нашите редовни партнери

СКФ
werq
adfa
eqwe
ФАДФ
WhatsApp Online Chat !